Ara
Kayıt Ol

Son Duyurular : Adet Duyuru Bulundu !

Oyun İnceleme
Doğrulanmış Yönetici Profili
  • Görüntülenme - 18
  • Yorum - 0

CS-GO Oyun İncelemesi

YILLARIN ÖTESİNDEN GELEN, MULTIPLAYER OYUNCULUĞU YENİDEN TANIMLAYAN EFSANE COUNTER-STRIKE, YEPYENİ YÜZÜYLE TEKRAR KARŞIMIZDA. İNTERNET KAFE SABAHLAMALARININ BAŞ AKTÖRÜ BİZE TEKRAR YORGUN GÖZLER ARMAĞAN EDECEK GİBİ 

İlk Half-Life 1998 yılında çıktığında sadece muhteşem oynanışı ve yoğun atmosferiyle değil, birçok özelliğiyle de kısa zamanda büyük bir fenomen haline gelmişti oyun dünyasında. İlk Half-Life’ın oyun motoru, o dönemde yükselen ve her oyuncunun 6 ayda bir bilgisayarının bileşenlerini tazelemesini gerektiren donanım çılgınlığının aksine düşük sistemlerde de çalışabiliyordu. Oyun motorunun hem optimizasyon açısından esnek olması hem iyi grafik vermesi hem de çok çok sağlam oyun mekanikleri sağlaması dolayısıyla bağımsız geliştiriciler içinde çok popüler oldu.

Bunun bir sonucu olarak da Minh Le ve Jess Cliffe adlı iki kafadar, Counter-Strike adlı bir Half-Life modu ortaya çıkardı. Kesinlikle ticari amacı olmayan bu girişim multiplayer oyunculuğu sonsuza dek değiştirdiği gibi, profesyonel oyunculuk kavramına da korkunç büyük katkı yaptı.

Zaten daha sonra Minh Le, Valve tarafından işe alınmıştı. Counter-Strike’ın büyük başarısı aynı zamanda bağımsız geliştiriciler için de ilham verici bir öykü olmuştu. Aradan geçen senelerde Modern Warfare (MW) ve Battlefield (BF) gibi multiplayer oyunculuğu kökünden değiştiren markalar çıktı ancak bir klasik her zaman klasiktir. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.

Resim Galerisi

Genel Site Oylaması

4.1
Site Tasarımı
5.0
Paylaşım Kalitesi
4.0
Yönetici Puanları
3.0
Öneriyor Musun ?
4.0

Yeni Yorum EkleOkunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Mobil Uygulamamız Yayında

Artık Google Play veya Apple Store Üzerinden Uygulamamıza Ücretsiz Erişebileceksiniz !

Apple Store Google Play
İncelemeler
Ara

Location for : Listing Title